Možnosti platby - Mirada.sk

Možnosti platby - Mirada.sk

Možnosti platby

Ponúkame Vám viacero možností ako zaplatiť za objednaný tovar.

TYP PLATBY

 

Poplatok  Danube Optic s.r.o.

EUR

Platba na dobierku – Slovak Parcel Service (SPS) - len na území SR

ZADARMO

Platba na dobierku - Slovenská pošta -  len na území SR

ZADARMO

Tatrapay - online platba Tatrabanky

ZADARMO

Cardpay - online platba platobnou kartou

ZADARMO

Bankový prevod/platba na účet

ZADARMO

 

Platba na dobierku

Za tovar je potrebné zaplatiť v hotovosti pri jeho prevzatí od kuriérskej spoločnosti SPS alebo Slovenskej pošty. Platba formou dobierky je možná len na území Slovenskej Republiky.

Platba na dobierku nie je možná pri osobnom odbere a pri dodávkach mimo územia Slovenskej republiky.

 

CardPay – online platba platobnou kartou

Rýchla a bezpečná platba za tovar platobnou kartou (kreditnou alebo debetnou) cez internet prostredníctvom platobnej brány Tatrabanky. Platiť je možné platobnými kartami VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro a Diners Club International. Po kliknuti na "Záväzne objednať s povinnosťou platby" budete presmerovaní na internetovú stránku Tatrabanky, kde v zabezpečenom prostredí zadáte údaje z Vašej platobnej karty.

 

TatraPay – online platba Tatrabanky

Platba prostredníctvom internetbankingu pre klientov Tatrabanky. Po kliknuti na "Záväzne objednať s povinnosťou platby" budete automaticky presmerovaní na platobnú bránu Tatrabanky, kde po prihlásení skontrolujte predvyplnené údaje platobného príkazu a autorizujte platbu. Ihneď po odoslaní platby sú peniaze pripísané na náš účet.

 

Bankový prevod/platba na účet

 

Platba prevodom na bankový účet v tvare IBAN: SK851100 0000 0029 2987 2528, BIC: TATRSKBX. Platba je možná aj vkladom hotovosti na tento účet. Pri platbe je potrebné uviesť  variabilný symbol  = číslo objednávky, ktorý je dôležitý pre priradenie platby k objednávke. Tovar je expedovaný až po pripísaní platby na náš bankový účet. V prípade, že platbu neevidujeme na našom bankovom účte do 30 dní po prijatí objednávky, objednávka bude stornovaná.

 

Platba v hotovosti pri osobnom odbere

 

V tomto prípade neobjednávajte tovar cez e-shop, ale navštívte našu kamennú predajňu v Trnave, Horné bašty 12. Ak ste si vybrali konkrétny model okuliarov kontaktujte zákaznícky servis (info@mirada.sk alebo 0905 433 261) a okuliare si zarezervujte. Pri nákupe v kamennej predajni Vám bude vystavený blok z pokladne.